10-565998-202N
  • Описание
    MS27513E14B35B W/ PCB
89 235
цена с НДС
  • 5 шт
  • 10 шт
  • 25 шт
  • 50 шт
10-565998-202N характеристики
Серия *
Part Status Active
  • Производитель
    Amphenol Aerospace Operations
Характеристики
Серия *
Part Status Active
10-565998-202N
  • Описание
    MS27513E14B35B W/ PCB
  • Производитель
    Amphenol Aerospace Operations
Похожие товары
CONN RCPT HSG FMALE 66POS PNL MT
MS27508E12F35A W/ PC CONTACTS
CONN PLUG HSNG MALE 8POS INLINE
CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE
6 шт - 4-6 недель
CONN PLUG HSNG MALE 13POS INLINE
CONN PLUG HSNG MALE 7POS INLINE
CONN PLUG HSNG MALE 12POS INLINE
9 шт - 4-6 недель
M801 55C 55#23 PIN PLUG THRD
M801 5C 5#16 SKT RECP OM
CONN RCPT HSNG FMALE 37POS PANEL
CONN RCPT HSNG FMALE 10POS PANEL