MCUSD14A40S09RS
MCUSD14A40S09RS
  • Описание
Сопутствующие товары
100 шт - 4-6 недель
95 шт - 4-6 недель
TRANSCEIVER, 40KHZ, 14MM, METAL, Sensing Range Min:-, Sensing Range Max:-, Beam Angle:110°, Switching Frequency:40kHz, External Diameter:14mm, Sensitivity (dB):-75dB, Operating Temperature Min:-40°C, Operating Temperature Max:85°C, RoHS Compliant: Yes
Срок поставки 5-10 дней
9 шт - 4-6 недель
Похожие товары
3M
SCOTCHLITE REFLECTIVE TAPE
Кэшбэк Кэшбэк + 248
3M
ADHESIVE ERASER WHEEL
5 шт - 4-6 недель
WRAP & REPAIR SILICONE TAPE
Кэшбэк Кэшбэк + 733
MINI D RIBBON (MDR) CONNECTORS 1
Кэшбэк Кэшбэк + 242
SCOTCH ELECTRICAL TAPE 10810-DL-
1 шт - 4-6 недель
Кэшбэк Кэшбэк + 195
ADHESION PROMOTER 111 250 ML 4 E
Кэшбэк Кэшбэк + 852
3M SHRUNK DELTA RIBBON (SDR) CON
Кэшбэк Кэшбэк + 252
EMS 4" EXTENDED RANGE 5' BALL MA
Кэшбэк Кэшбэк + 696
Кэшбэк Кэшбэк + 696
3 шт - 4-6 недель
Кэшбэк Кэшбэк + 555