P39-24SAX
  • Описание
    AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
P39-24SAX характеристики
Part Status Active
P39-24SAX
  • Описание
Похожие товары
Artesyn Embedded Technologies
MODULE PFC AC 1600W 380VDC OUT
MODULE PFC AC
MODULE PFC AC 1600W 380VDC OUT
MODULE PFC AC 1600W 380VDC OUT
MODULE PFC AC TO 380VDC 1600W
Bel Power Solutions
AC/DC CONVERTER 5V 40W
Bel Power Solutions
AC/DC CONVERTER 12V 40W
1 шт - 4-6 недель
Кэшбэк Кэшбэк + 703
AC/DC CONVERTER 24V 40W
Кэшбэк Кэшбэк + 652
AC/DC CONVERTER 5V 40W