NMC0805X7R104K25TRPF
  • Описание
    Cap Ceramic 0.1uF 25V X7R 10% SMD 0805 125°C Paper T/R
NMC0805X7R104K25TRPF
  • Описание
MINI D RIBBON (MDR) CONNECTORS 1
Кэшбэк Кэшбэк + 247
Кэшбэк Кэшбэк + 252
EMS 4" EXTENDED RANGE 5' BALL MA
Кэшбэк Кэшбэк + 696
Кэшбэк Кэшбэк + 696
3 шт - 4-6 недель
Кэшбэк Кэшбэк + 555