2281S-20-6
  • Описание
    POWER SUPPLY, 1-CH, 20V, 6A, PROG, Power Supply Output Type:Programmable, No. of Outputs:1 Output, Output Voltage Min:0V, Output Voltage Max:20V, Output Current Min:0A, Output Current Max:6A, Power Rating:120W, Plug Type:- RoHS Compliant: Yes
    Срок поставки 5-10 дней
цена с НДС
  • 1 шт
  • Производитель
    Keithley Instruments, Inc.
2281S-20-6
  • Описание
    Срок поставки 5-10 дней
  • Производитель
    Keithley Instruments, Inc.
Сопутствующие товары
Похожие товары
3M
SCOTCHLITE REFLECTIVE TAPE
Кэшбэк Кэшбэк + 248
3M
ADHESIVE ERASER WHEEL
5 шт - 4-6 недель
WRAP & REPAIR SILICONE TAPE
Кэшбэк Кэшбэк + 733
MINI D RIBBON (MDR) CONNECTORS 1
Кэшбэк Кэшбэк + 242
SCOTCH ELECTRICAL TAPE 10810-DL-
1 шт - 4-6 недель
Кэшбэк Кэшбэк + 195
ADHESION PROMOTER 111 250 ML 4 E
Кэшбэк Кэшбэк + 852
3M SHRUNK DELTA RIBBON (SDR) CON
Кэшбэк Кэшбэк + 252
EMS 4" EXTENDED RANGE 5' BALL MA
Кэшбэк Кэшбэк + 696
Кэшбэк Кэшбэк + 696
3 шт - 4-6 недель
Кэшбэк Кэшбэк + 555